Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora Istrefi me trupin e një nimfe

Shko poshtë

Nora Istrefi me trupin e një nimfe

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:06 pmMbetet një ndër artistet femra që pa dyshim zgjon gjithmonë kërshërinë e meshkujve përtej atyre sekuencave të shkurtra plot eros kur shfaqet nëpër videoklipe.
E vërteta: Nora Istrefi ka realisht një trup nimfe.
Fotot e pushimeve të fundit e tregojnë këtë më së miri…!

_________________
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi