Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta Ismaili duet më motrën

Shko poshtë

Genta Ismaili duet më motrën

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:07 pmPas disa premtimeve me në fund vjen Genta Ismaili, e cila duket që ka vendosur të sjell jo vetëm një këngë, por edhe një surprizë fantastike për fansat e saj.
Bëhet fjalë për një duet të cilin e ka realizuar së fundmi, ku pritet të ketë në motrën e saj të vogël.
Lidhur më këtë flitet se Flori është tekste shkruesi i këngës së Gentës por ende nuk dihet saktësisht se kur do të publikohet në tregun muzikorë ky prodeksion, I cili ka rritur në maksimum kureshtjen ë fansave të këngëtares.
Për të vërtetuar këtë mund ti shikoni disa foto që qarkullojnë në internet që shfaqen Genta Flori dhe motra e saj Mani.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi