Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elvan thyen rekord, 100 mijë klikime për një javë në youtube

Shko poshtë

Elvan thyen rekord, 100 mijë klikime për një javë në youtube

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:08 pmElvana Gjata nga fundi i muajt do të realizojë një koncert të madh në qytetin e Strugës. Reklama dhe publiciteti i madh që po bëhet nëpër qytetet shqiptare të Maqedonisë nga organizatorët, le të kuptohet se bëhet fjalë vërtetë për një mega spektakël.
Biletat nuk kanë ndonjë çmim shumë të lartë, por në krahasim me këngëtarët e tjerë, për Elvanën do paguhet pak më shumë, diku rreh 5 euro. Si mysafirë special të këtij spektakli mësohet se janë ftuar grupi i mirënjohur kosovarë, “Skillz” të cilët pritet të japin atmosferë së bashku me këngëtaren seksi.
Sponzor gjeneral i koncertit në këtë rast përveç disa kompanive të mëdha atje, paraqitet edhe Ministria e zhvillimit dhe mjedisit hapësinor e Maqedonisë.
Kënga më e re e titulluar “A ke ti zemër”, po pëlqehet aq shumë sa në faqen e videove “youtube” është shpërndarë në disa qindra llogari, ndërsa klikimet për një javë kanë arritur mbi 100.000. Klipi është punuar me produksionin kosovarë “Entermedia”, ndërsa përmban disa skena interesante.
Ndër më të pëlqyerat paraqitet skena kur këngëtarja është duke lëpirë akulloren. Përkundër klipeve tjera ku Elvana paraqitej ekstravagante, këtë radhë ajo i ka ikur atij stili dhe sensualitetin e saj po e shfaq në një dozë më të vogël.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi