Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Shko poshtë

Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:09 pm
Tuna Sejdiu dëshiron të suprizojë fansat më një tjetër duet të nxehtë më këngëtaren Nora Istrefin.
Afërsia mes tyre duket se ka detyruar këngëtarët të mendojnë për një bashkëpunim në mes tyre.
Do të jetë shumë shpejt në mediat tona, por nuk dihet ende data kur do të publikohet.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi