Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita Dreshaj në mes imazheve të “Styleline”

Shko poshtë

Afërdita Dreshaj në mes imazheve të “Styleline”

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:09 pm
Në përvjetorin e revistës amerikane “Styleline” janë shfaqur edhe imazhet e bukurisë shqiptare përmes modeles dhe këngëtares, Afërdita Dreshaj.
Imazhi i Afërditës është shfaqur në monitor herë pas here përkrah shumë modeleve të tjera të njohura në Amerikë.
Javën që shkoi shqiptarja nga Mali i Zi, që jeton në Michigan të SHBA-ve, festoi 24-vjetorin e lindjes me të fejuarin Shpat Kasapi dhe miqtë e saj.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi