Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora kujdes me dekoltenë

Shko poshtë

Leonora kujdes me dekoltenë

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:12 pmËshtë shquar gjithmonë për fustanet e gjata deri në fund të këmbëve, të cilat mbeten të preferuarat e saj, ama dekoltetë kanë qenë përherë të hapura. Por këtë herë duket se e ka tepruar Leonora Jakupi.
Në një prej evenimenteve të saj më të fundit, këngëtarja kosovare ka mbajtur veshur një fustan bojëqielli dhe me miqtë e saj ka realizuar një foto.
Shumë shumë pak e ndan vajzën simpatike nga dhënia e një shfaqeje të vërtetë për paparacin, pasi dekolteja për pak sa nuk i ka zbuluar gjoksin, i cili në fund të fundit ta jep tërësisjht idenë nisur nga kjo foto.
Gjithsesi Leonora duket se nuk e ka shumë problem këtë gjë, ndaj dhe në mbrëmje dukej shumë elegante dhe lozonjare në të njëjtën kohë.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi