Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Shko poshtë

Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:14 pmTingulli 3nt ka përfunduar xhirimet e videoklipit të ri të këngës “I kom”, të realizuar në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.
Klipi tashmë është lansuar në YouTube dhe shumë shpejt pritet të bëhet një hit nëpër top-listat e radiotelevizioneve shqiptare, ndërsa bëhet e ditur se kjo këngë do t’i paraprijë albumit të ri të Tingullit 3nt, që mban emrin "Uragani".
Sipas SH2, në këtë album do të përfshihen 12 këngë, midis të cilave dhe një kundërpërgjigje për Noizyn që në disa prej këngëve të tija ‘ka sharë’ pjesëtarët e Tingullit 3nt.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:15 pm

avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 11:41 pm

keng shum e fort
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 8:16 pm

po teper em pelqen
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:26 pm

shum e qart
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Klipi me Ermalin i paraprin albumit të Tingullit 3nt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi