Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Eli Fara me një duet me Sinanin

Shko poshtë

Eli Fara me një duet me Sinanin

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:15 pmVera është stina e dasmave. Dhe këtë herë ajo do të ketë edhe një risi.
Pikërisht një këngë dasme që do të mund të këndohet dhe kërcehet në gjithë trojet shqiptare.
Kjo ka qenë ideja e realizuesve të këngës, që do të sjellë në skenë dhe në një klip tashmë të realizuar, dy këngëtarë me emër siç janë e pakrahasueshmja e motiveve të jugut, Eli Fara dhe këngëtarin e njohur nga Kosova, Sinan Vllasaliu.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eli Fara me një duet me Sinanin

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:27 pm

ajde qiteni njo te fort
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi