Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mendja per seks ju shkon me shpesh meshkujve apo femrave?

Shko poshtë

Mendja per seks ju shkon me shpesh meshkujve apo femrave?

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:47 am

Gjate dites kush mendon me shume per maredhenie sexuale mashkulli apo femra? Pse?


p.s. Apache shpresoj mos te mbetet hatri qe po hap ca tema ketu une, xhan xhan
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendja per seks ju shkon me shpesh meshkujve apo femrave?

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 11:22 pm

mejshkujve
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi