Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Samsung Go N315

Shko poshtë

Samsung Go N315

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:26 pm

Samsung ka paraqitur netbookun e saj të ri. Shenja dalluese e këtij modeli është Go N315, e mini-laptopi vjen me ekran të diagonales prej dhjetë inçësh.
Në të është shfrytëzuar procesori Atom prej 1.66 GHz i platformës Pine Trail të Intel, është integruar disku prej 250 gigabajt dhe sistemi operativ Windows 7 Starter.
Rezolucioni i ekranit është 1.024 x 600 piksela, është integruar një gigabajt i memories punuese, grafika e integruar është GMA 3150, si dhe kamera e uebit prej 1.3 megapikselash. Ky kompjuter i vogël vjen me bateri prej katër qelish pavarësia e së cilës është deklaruar të jetë katër orë e gjysmë pune.
Porositja e këtij netbooku në Amazon.com bëhet me 430 dollarë amerikanë.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi