Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

SEKSI

Shko poshtë

SEKSI

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:48 am

A E KENI PROVOUAR NDO1HERE SEKSIN ME ME SHUME SE 1 PERSON?
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

dafina pershendetje nga besi

Mesazh nga besii02 prej Sat Jul 30, 2011 3:28 am

dafina une jam mashkull besi une e kam provuar e kam fjalen per femra me tri copa ne ni dhom ishalla ma nuk me ndodh se me kan myt boll edhe une i kam qi 6 turra ja kom ba por kuptohet kom nejt ni nat me to por lezet ma te mir .dafina kisha pas deshir te takohemi me ty ake nr telit ti ose merre timin 044 934 546 bana naj mesazh ok tung kalo mir e dalim ti bashkojm zemrat vetem une ti te dijm tung tung
avatar
besii02
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi