Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rritet numri i shikimeve në YouTube

Shko poshtë

Rritet numri i shikimeve në YouTube

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:29 pm

Kompania e cila merret me përcjelljen e ngjarjeve në internet, comScore, në fillim të kësaj jave ka publikuar një raport në të cilin thuhet se numri i shikimeve të video përmbajtjeve nëpërmes shërbimit YouTube në territorin e SHBA-ve është rritur për 50% gjatë muajit janar krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar.
Mbi 173.3 milionë përdorues amerikanë të internetit kanë shikuar video online gjatë muajit janar që ka rezultuar me gjithsej 32.4 miliardë video përmbajtje të shikuara.
Mesatarisht kohëzgjatja e secilit video material ka qenë diç më e gjatë se katër minuta. Kompania comScore pohon se secili vizitor mesatar i shërbimit YouTube sheh rreth 94 video për muaj.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi