Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Windows XP pa Internet Explorer 9

Shko poshtë

Windows XP pa Internet Explorer 9

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:33 pm

Udhëheqësit e kompanisë Microsoft kohë më parë kanë deklaruar se shfletuesi i cili pritet të paraqitet Internet Explorer 9 nuk do të mund të përdoret në sistemin operativ Windows XP, por edhe nuk kanë thënë se kur IE9 do të paraqitet.

Gjatë mbajtjes së konferencës Mix10, një prej drejtorëve të përgjithshëm të kësaj kompanie por edhe një prej programuesve kryesorë, Dean Hachamovitch, ka theksuar se për përpunimin e shfletuesit modern është i domosdoshëm edhe sistemi modern operativ dhe në rastin e sistemit të moshuar XP nuk ka qenë e mundur përdorimi dhe përshtatja e produktit të ri prandaj edhe nuk do të përdoret në të, është theksuar në konferencën për shtyp me rastin e ngjarjes Mix10.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi