Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ferrari 599XX, then rekord – VIDEO

Shko poshtë

Ferrari 599XX, then rekord – VIDEO

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:35 pmKjo nuk është edhe e vërtetë, pasi që Radical SR8 ka konfirmuar një kohë prej 6 minuta e 55 sekonda në shtator të vitit 2005, përcjellë nga Radical SR8LM në vitin e kaluar, që përfundoi shtegun për 6 minuta e 48 sekonda. Natyrisht, Ferrari do të hedhë poshtë këtë, sepse Radical nuk është një “automjet sportiv i derivuar nga prodhimi”.
Në fund të fundit, koha e postuar nga 599XX është pavarësisht të gjithave një arritje. Ne shpresojmë se kjo fuqi e shkëlqyeshme dhe kualitet në ngasje do të vazhdojë të përcillet te modeli i rrugës Ferrari 599 GTO.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi