Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mbyllet faqja e Osama bin Ladenit në “Facebook”

Shko poshtë

Mbyllet faqja e Osama bin Ladenit në “Facebook”

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:37 pmËshtë mbyllur në “Facebook” një faqe që mbante emrin e Osama bin Laden.
Ekzistenca e saj, e hapur më 25 marsin e shkuar, ishte zbuluar nga disa media që kanë bërë edhe denoncimin.
Profili mbante shkrimin “Lideri i Muxhahedinëve” dhe tregonte në hapësirën e rezervuar për adresën e tij, “malet e botës”.
Më shumë se një mijë frekuentues të rrjetit social ishin nënshkruar si fansa të kreut të al-Qaedas.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi