Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

MTM R8 GT3-2 Audi R8

Shko poshtë

MTM R8 GT3-2 Audi R8

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:37 pm

Në reparte tjera, kompania ka vendosur një bllokadë të diferencialit, sistem sportiv të auspuhëve, që mund të përshtatet, sistem të përmirësuar të frenimit, pjesë aerodinamike të karrocerisë të punuar nga fibrat e karbonit, spojlerë anësorë, fellne 20 inç me goma Dunlop Sport Maxx GT, etj.
Fuqia buron nga 4.2-litërshi FSI me supercharger, që prodhon 560 kuaj fuqi dhe 580 Nm moment rrotullues .Kjo i mundëson që GT3-2 të përshpejtojë prej 0 – 100 km/h për më pak se 3.9 sekonda, para se të arrijë shpejtësinë maksimale prej 317 km/h.
Nuk ka asnjë fjalë rreth çmimit apo paraqitjes në treg, por MTM ka thënë se “njerëzit që veçse kanë një R8, mund ta konvertojnë në një R8 GT3-2″
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi