Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class

Shko poshtë

Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:38 pm

Fellne të veçanta RS8 ofron në madhësi 9×21 inç para dhe 10×21 prapa. Gomat e përshtatura kanë dimensione prej 265/30 dhe 295/30, për secilin repart përkatës. Për një argëtim sa më të mirë në enterier, Lorinsero ka vendosur sistem zërimi mjaft të avancuar.
2010 Mercedes-Benz S-Class ka qenë në shitje qysh prej vitit 2009 dhe veçohet me motor që nisen prej V6 me benzinë dhe turbo dizel deri në bi-turbo AMG V12 me 450 kW (612 kuaj fuqi).
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi