Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shum risi se shpejti

Shko poshtë

Shum risi se shpejti

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 12:00 am

Se shpejti do te keni shum risi ne forumin Deqani-ks
sepse ne punojm per ju Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 12:04 am

Ja disa prej tyre

Shkarko hitet me te reja 2010
Loja enigem
Llogaritje Matematikore
Horoskopi Kinez
Monitor Mosha
Gazeta online
Fjal te urta
sport italia
Degjo Musik
Shiko sa dot jetosh
Provoni sa shpejt shkruani
Rrezultat e sportit
2646 TV KANALE
Degjo Kuran
filma online
Lojra online
Bisedo ne chat
Youtube Shqiptare
Testi I Dashuris

e shum e shum risi te tjera....
18656
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:32 pm

shum mir po perparon forumi bravo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 15, 2010 1:33 pm

flm lenti si po te duken disa ndryshime ne forum
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:34 pm

vallai po msona kapak se jam msu ma heret
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:49 pm

mir mir sjon tkqija apo jo lenti..??
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:19 pm

jo te kqija
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:22 pm

thnx lenti shoku im...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shum risi se shpejti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi