Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si ju duken ndryshimet e para ?

Shko poshtë

Si ju duken ndryshimet e para ?

100% 100% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 2

Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 12:08 am

Si ju duken ndryshimet e para
ne forumin deqani-ks....?
koha per te votuar ësht e caktuar 3 dit !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Aug 06, 2010 10:46 pm

mir
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Dani prej Tue Aug 10, 2010 10:38 pm

mir veq vazhdoni
avatar
Dani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Ana prej Wed Aug 11, 2010 7:48 am

mir shum veq next...
avatar
Ana
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:53 am

sjon keq
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Aug 11, 2010 8:25 am

mir mir bravo admin veq vazhdo
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 6:56 am

mir mir
avatar
G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 15, 2011 1:39 am

mir mir dgvl2za0
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duken ndryshimet e para ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi