Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Per dembelat qka eshte Shkolla!

Shko poshtë

Per dembelat qka eshte Shkolla!

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 10:14 am

Godina e shkolles ---- Nje ferr i kristalte.
Drejtori ---- Armik publik.
Hyrja per ne shkolle --- Kurs per kamikaze.
Klasa --- "Kubi"
Katedra --- Zone e minuar.
Regjistri --- Arme vdekjeprurese.
Buzeqeshja e profesorit --- Peshkaqeni.
Bankat e fundit --- Te paprekshimit.
Te parat e klases --- Grate qe dine me shume se c'duhet.
Oret e fiskultures --- Nje fundjav ne pub.
Ora e matematikes --- Dita me e gjate.
Ora e anglishtes --- Une no spik ingish
Ora e kimise --- Nje udhetim imagjinar ne hapesire.
Profesori i fizikes --- Ekzorcisti.
Ngritja ne mesim --- Heshtja e te pafajshmeve.
Pyetjet nga vendi --- E ka kush e ka....
Vullnetari per tu pergjigjur --- Rambo.
Vullnetarja --- Sailor Moon.
Sufleret --- Ata qe dijn te lexojne shumm mire.
Ata qe mungojne --- Me kap po munde...
Detyrat e klases --- Spiunazh kolektiv.
Nota 9 --- Mission imapossibile.
Hyrja me vones ne klase --- Mami, kam humbur avionin.
Pushimi i madh --- Aratisja nga Alaktraz.
Zilja e fundit --- Zgjimi.
Dalja nga shkolla --- I ikur me eren.
Te ngelurit ne klase --- Deshmoret e atdheut.
Perjashtimi nga shkolla --- Apokalipsi.
Te lavderuarit --- Legjenda e njerezve te mrekullueshem.
Deftesa --- 10 urdheresat.
Diploma --- The End...,,,...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi