Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GTA San Andreas: Full Conversion (2009/PC/MOD)

Shko poshtë

GTA San Andreas: Full Conversion (2009/PC/MOD)

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 05, 2010 11:05 amGTA San Andreas: Full Conversion (2009/PC/MOD) | 565 Mb


GTA San Andreas: Full Conversion is a collection of more than 250 modifications from independent authors from around the world.
Features fashion:
- 20 maps, and modifications of structures
- 150 modifications of vehicles - cars, motorcycles, helicopters, airplanes and so on.
- New skins most of the characters
- About 50 other modifications, which encompasses the texture of the surrounding world, weapons and items.

Extras. Information:
The game is made more stable, as Lincoln towncar was removed, and DoDo changed, there are no emissions into the system.
Now the game is more smoothly, it took a long time.

Year: 2009
Genre: Action
Developer: Rockstar Games
Publisher: Rockstar North
Publication Type: MOD
License: Freeware
Platform: PC
Size: 565 MB
Kodi:
Download:
http://letitbit.net/download/0631.e7ebdb64..._Final.rar.html
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GTA San Andreas: Full Conversion (2009/PC/MOD)

Mesazh nga juventini_forever prej Mon Aug 09, 2010 9:21 pm

flm shum ishalla mbon ne pc
avatar
juventini_forever
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi