Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bullock aktorja më e paguar në Hollivood

Shko poshtë

Bullock aktorja më e paguar në Hollivood

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:42 pmSandra Bullock kryeson listën e përpiluar nga revista Forbes si aktorja më e paguar në Hollywood.
Ylli i kinemasë në 12 muajt e fundit ka fituar 56 milionë dollarë me filmat “The Proposal” dhe “The Blind Side”.
Bullock, e cila këtë vit fitoi edhe çmimin Oskar për rolin e saj në filmin “The Blind Side”, ka lënë pas vetes emra të tillë, si Cameron Diaz dhe Reese Witherspoon, të cilat ndajnë vendin e dytë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bullock aktorja më e paguar në Hollivood

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:28 pm

kur se kom pa ktan
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi