Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jared Leto i shokuar nga nominimet në VMA

Shko poshtë

Jared Leto i shokuar nga nominimet në VMA

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:44 pmLeto është befasuar kur ka marrë vesh se grupi i tij “30 Seconds to Mars” ka marrë katër nominime nga MTV Video Music Awards (VMA).

Videoklipi i këngës “Kings And Queens” mes tjerash do të garojë për çmimin e ‘klipit më të mirë rok’ dhe për ‘klipin më të mirë të vitit’.

Aktori dhe këngëtari Leto ishte në Australi kur dëgjoi lajmin, ndërsa ka thënë për MTV News se dita kur e mori vesh këtë lajm “do të hyjë në histori të këtij grupi të vogël”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi