Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Charlize Theron në rolin e shkrimtares në filmin e ri

Shko poshtë

Charlize Theron në rolin e shkrimtares në filmin e ri

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:45 pmTheron mund të interpretojë një shkrimtare në filmin e ri të dyshes Jason Reitman-Diablo Cody.

Filmi do të titullohet “Young Adult” dhe Theron do të jetë një shkrimtare romanesh për fëmijë të pjekur, që punon me një pseudonim dhe që më pas kupton se ka humbur identitetin e saj.

Shumë kompani prodhuese janë të interesuara. Xhirimet, nëse do të mbërrijnë financimet, do të fillojnë në ditët e para të nëntorit në Nju Jork.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi