Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Red Makashi dhe Sandër Gjoka: Gjithë fajin e ka PARAJSA…

Shko poshtë

Red Makashi dhe Sandër Gjoka: Gjithë fajin e ka PARAJSA…

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:45 pmRed Makashi dhe Sandër Gjoka kanë kënduar në Durrës fundjavën që shkoi në shëtitoren “Taulantia”.

Rastin e ka krijuar kantautori Kujtim Prodani, që është dhe organizatori i eventit që sjell çdo fundjavë në shëtitoren e durrsakëve zërat më të njohur të muzikës shqiptare.! Shfaqja është e hapur për publikun dhe çdo gjë është e papritur.

Njerëzit ndalojnë dhe harrojnë xhiron e mbrëmjes, jo pa mbaruar koncerti. Por çfarë ndodh në koncerte të tilla? “Bluetooth” ka vëzhguar nga afër disa situata pak pikante. I tillë është rasti i fanses që i kërkoi Redonit një autograf, pa harruar ta puthë në faqe idhudhin e saj.

Redoni me ndrojtjen e tij ka përmbushur kërkesat e bjondes me sy të kaltër, për autografin dhe të puthurën, duke u ndalur në një raport korrekt.

Por nuk e dimë deri ku ka shkuar takimi i tyre, ka përfundurar aty apo bjondja bukuroshe i ka dhënë numrin e telefonit?!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi