Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lori – Nuk je ti

Shko poshtë

Lori – Nuk je ti

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:46 pmNjë këngëtare, e cila sa herë që shfaqet sjellë freski dhe veçanti, përmes stilit dhe këngëve që realizon, ajo nuk di të ndalet së punuari, gjithmonë sjell në treg këngë të veçanta.

Është kjo këngëtarja nga Shqipëria Lori e cila kësaj radhe realizon këngën e cila titullohet “Nuk je ti” .
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi