Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elvana Gjata bionde në klipin e ri “Mamani nejen”

Shko poshtë

Elvana Gjata bionde në klipin e ri “Mamani nejen”

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 07, 2010 4:47 pmElvana Gjata prezanton hitin e dytë për këtë verë. Kënga ritmike “Mamani nejen” në bashkëpumi me bashkë rreperin nga Kosova, Fuga, i cili ka bërë dhe vargjet e këngës, do të dëgjohet në të gjithë diskotekat shqiptare këto netë të nxehta vera.
Ndonëse klipi ka vetëm pak ditë që është publikuar, impakti që ka lënë tek publiku është i padiskutueshëm. Dy ditë nga hedhja e kripit në youtube videoja është klikuar gati 35 mijë herë, dhe nuk kanë munguar komentet.
Në stacionet televizive muzikore shqiptare kënga transmetohet shumë shpesh. Në klip, Elvana vjen kompletësisht e transformuar, si një bjonde seksuale.
Në fragmente të tjera si një \’punk girl\’.Muzika mban si çdo herë tjetër firmën e Flori Mumajesit, i cili në videoklip shfaqet duke mbajtur kufjet në vesh.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elvana Gjata bionde në klipin e ri “Mamani nejen”

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 8:15 pm

flm per ket info
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elvana Gjata bionde në klipin e ri “Mamani nejen”

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:54 am

shum keng e mir kjo
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elvana Gjata bionde në klipin e ri “Mamani nejen”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi