Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

{Dua nje mendim nga te gjithe ju......?}

Shko poshtë

{Dua nje mendim nga te gjithe ju......?}

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:54 pm

Eshte nje cifte sa po te fejuar ky djali e do shume kete gocen sa cdo gje ben per te kure kjo goca kete djalin se do hic po ben sikure e done dhe perpiqet qe ta doj sic e don ai po kjo ska ndjenja ker kete.

Tani nga ju te gjithe dua nje mendim si mund te veproj kjo goca per kete djalin .............?!!!!
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi