Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

pyetje me rendesi...me jepni nje mendim ju lutem.

Shko poshtë

pyetje me rendesi...me jepni nje mendim ju lutem.

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:57 pm

nqs dikush thote (nje djale) -nuk kam cte te ofroj ,vetem te te dua...- kjo do te thote ne thojza qe -kerkoi sex pa lek nga ti?Huh?Huh? Undecided me vjen keq ta them por,une mendoj qe ne dashuri kerkohet sakrifica. Kiss Kiss Kiss Kiss mos me keqkuptoni. ju puth fort
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi