Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jepni mendimin tuaj....

Shko poshtë

Jepni mendimin tuaj....

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:58 pm


Kur ziheni ose beni debat me te dashurin, shoqerin, familjen etc kush e ul hunden i /e para te thote me fal.....ose kush flet e para?

Mua njeher po sme the me fal ste flas ne bote, vetem kur e di qe kam faji vete ateher flas Smiley
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jepni mendimin tuaj....

Mesazh nga besa krasniqi prej Mon Aug 09, 2010 7:14 am

varet kush e ka fajin cheers
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi