Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sikur te kishit qqq........

Shko poshtë

Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:58 pm

Sikur te kishit qqq.......qelluar me fat ( ju shkoj mendja per keq he)

Sikur te gjenit $1,000,000 cfare do kishit ber/bler/ose planifikuar per te ardhmen
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 5:27 pm

ahahah do tju kisha qaros krejtve ne forum edhe e kisha ble 1 vill
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga besa krasniqi prej Mon Aug 09, 2010 7:12 am

isha shku npushime ndubai
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:50 am

shum qka kisha ble walla
spo di kurr se kom menu ket pun
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:59 am

nje makin ferrari edhe isha shku per pushime ndubai
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sikur te kishit qqq........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi