Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Shko poshtë

tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:59 pm

une jam e mendimit se personi i tradhetuar duhet te hakmerret duke bere te njejten gje qe dhe personi ne krah te ndjehet i lenduar e hapa kete teme sa per muhabet pasi une nuk jam ndjere ne kete pozite shyqyr zotit
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 5:26 pm

edhe une mendoj njejt
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Mesazh nga besa krasniqi prej Mon Aug 09, 2010 7:12 am

qashtu duhet me ja bo atij se tradhton...
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Mesazh nga Arjana prej Wed Aug 11, 2010 8:21 am

edhe une mendoj njejt
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tradhetia duhet paguar me te njejten monedhe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi