Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta kthehet në imazh mediatik

Shko poshtë

Genta kthehet në imazh mediatik

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 4:38 pmKëngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Genta Ismajli, kthehet në një imazh publicitar të një kompanie që merret me prodhimin e ujit.

Këngëtarja aktualisht është duke shijuar suksesin si këngëtare në diskoteka të ndryshme në diasporë, si dhe së shpejti do të publikojë klipin më të ri.

Më herët u përfol për një duet mes saj dhe motrës më të vogël, Manit, por Genta ende nuk ka konfirmuar asgjë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi