Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ami dhe Xhemi do hanë “mjaltin” në Karaibe

Shko poshtë

Ami dhe Xhemi do hanë “mjaltin” në Karaibe

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 4:39 pmDy vajzat e spektaklit, Ami dheXhemi, përfundimisht e kanë vendosur se kur do ti bëjnë dasmat.

Xhemi dhe Visi, do të kurorëzojnë lidhjen e tyre më 3 shtator, ndërsa Ami dhe Ermali kanë vendosur që ta bëjnë dasmën e tyre në 10 shtator.

Vajzat, pa praninë e bashkëshortëve të ardhshëm, kanë rënë dakord që dasmat e tyre mos t’i përplasin, në mënyrë që të kenë kohë të koordinojnë edhe publicitetin që u duhet për eventet më të rëndësishme të jetës së tyre.

Xhemi dhe Ami, kanë vendosur që muajin e mjaltit ta kalojnë në Aruba, në Karaibe.Edhe pse dasmën nuk do ta bëjnë në të njëjtën ditë, të paktën, pushimet pas dasme, tradicionale, do ti bëjnë bashkë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi