Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Julia bëhet induiste

Shko poshtë

Julia bëhet induiste

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 4:40 pmJulia Roberts është bërë induiste pas filmit “Eat Pray Love”, i regjistruar pjesërisht në Indi.

Aktorja amerikane ka bërë të ditur ndërrimin e besimit në një intervistë për revistën “Elle”.

Roberts ka deklaruar se frekuenton rregullisht së bashku me familjen, tempujt induistë “për të kënduar, lutur dhe festuar”.

Ajo ka shtuar se “shpreson të ketë një jetë më të qetë dhe modeste në mishërimin e ardhshëm, pas një jetë prej celebriteti”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi