Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Top 25 App Store - iPod Touch and iPhone

Shko poshtë

Top 25 App Store - iPod Touch and iPhone

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 5:22 pmTop 25 App Store - iPod Touch and iPhone

Apps, Games | 399.92 MB


iPhone and iPod Touch jailbreak must be with the system 2.2 or higher!


Top 25 App Store - iPod Touch and iPhone :


1. Angry Birds
Version: 1.2.1
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=343200656

2. Phone Tracker: locate any mobile phone !
Version: 1.6.2
http://ax.itunes.apple.com/app/id349839789?mt=8

3. The Simpsons Arcade (International)
Version: 1.0.0
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=344233159

4. Doodle Jump - BE WARNED: Insanely Addictive!
Version: 1.17
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=307727765

5. Mega Man® II
Version: 1.5.1
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=308161582

6. MONOPOLY
Version: 1.1.13
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=337021781

7. Camera Plus Pro: Photo+video record on 3G, 3GS, 2G, effects, live zoom!
Version: 2.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=345752934

8. Diner Dash
Version: 2.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=289530584

9. iFitness
Version: 9.62
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=290451423

10. Star Wars: Lightsaber Duel
Version: 1.1
http://ax.itunes.apple.com/app/id362158521?mt=8

11. Bejeweled 2
Version: 1.2.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=284832142

12. The Sims 3 World Adventures
Version: 1.0.0
http://ax.itunes.apple.com/app/id345445479?mt=8

13. Monster Trucks Nitro 2
Version: 1.00
http://ax.itunes.apple.com/app/id353976136?mt=8

14. Plants vs. Zombies
Version: 1.0
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=350642635

15. Big Button Box Pro
Version: 1.4
http://ax.itunes.apple.com/app/id346513173?mt=8

16. Shazam Encore
Version: 2.2.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=337288863

17. Battery Doctor Pro - Max Your Battery Life
Version: 3.0
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=340171033

18. Talking Carl
Version: 1.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=342755454

19. SCRABBLE
Version: 1.3.83
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=284815117

20. Amateur Surgeon
Version: 1.0.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=299186925

21. iCurrency Pad ~ The Currency Exchange Rates Converter
Version: 1.2
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=352941215

22. THE GAME OF LIFE Classic Edition (International)
Version: 1.1.8
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=327104307

23. WhatsApp Messenger
Version: 2.5.3
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=310633997

24. TETRIS®
Version: 1.2.61
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=284800458

25. Ultimate Guitar Tabs
Version: 1.0.0
http://ax.itunes.apple.com/app/id357828853?mt=8

Kodi:

http://hotfile.com/dl/56325437/c21c9b4/Top_25_iPod_et_iPhone.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/56323030/6c89087/Top_25_iPod_et_iPhone.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/56323094/c2cc954/Top_25_iPod_et_iPhone.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/56322445/17fd50f/Top_25_iPod_et_iPhone.part4.rar.html


http://www.fileserve.com/file/jQTJWjT/Top 25 iPod et iPhone.part1.rar

http://www.fileserve.com/file/MePDJqu/Top 25 iPod et iPhone.part2.rar

http://www.fileserve.com/file/rhHUes5/Top 25 iPod et iPhone.part3.rar

http://www.fileserve.com/file/bXY4ZA7/Top 25 iPod et iPhone.part4.rar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Top 25 App Store - iPod Touch and iPhone

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:42 pm

flm
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi