Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

cfare mendoni rreth filmave...

Shko poshtë

cfare mendoni rreth filmave...

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 5:30 pm

thoni mendimin tuaj reth filmave te huaj dhe shqiptare dhe crendesi i kushtoni?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare mendoni rreth filmave...

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 2:56 pm

mendimi im esht ky
filma shqiptar nuk kqyri shum se sem pelqej diqka
per filmat e huaj me pelqen zhanri aksion aventur komedi etj..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi