Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ne-Yo - Beautiful Monster

Shko poshtë

Ne-Yo - Beautiful Monster

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:02 am

Teksti i kenges:
All my life
And the hereafter
I've never seen
Seen one like you
You're a knife
Sharp and deadly
And it's me
That you cut into
But I don't mind
In fact I like it
Though I'm terrified
I'm turned on but scared of you

[Chorus:]
She's a monster
Beautiful monster
Beautiful monster
But I don't mind
And I need her
Said I need her
Beautiful monster
But I don't mind

No I don't mind I don't mind I don't I don't mind.
No I don't mind I don't mind I don't I don't mind.
No I don't mind I don't mind I don't I don't mind.
No I don't mind I don't mind I don't I don't mind.

In her eyes
There's love and fire
In my heart
She's burning through
But I don't mind
In fact I like it
Though I'm terrified
I'm turned on but scared of you

[Chorus:]
She's a monster she's a monster
Beautiful monster beautiful monster
Beautiful monster beautiful monster yeah
But I don't mind I don't mind
And I need her and I need her
Said I need her said I need her
Beautiful monster whooah
But I don't mind I don't mind I don't I don't mind
No I don't mind

Playing with my heart
And she's playing with my mind

And I don't mind I don't I don't mind
No I don't mind I don't I don't mind
No I don't mind I don't I don't mind
No I don't mind I don't I don't mind

I don't mind I don't I don't mind And I don't mind
I don't mind I don't I don't mind Said I don't mind
I don't mind I don't I don't mind And I don't mind
I don't mind I don't I don't mind Beautiful monster

She's a monster she's a monster
Beautiful monster beautiful monster
Beautiful monster oooo
But I don't mind but I don't mind
And I need her and I need her
Said I need her said I need her
Beautiful monster beautiful monster
But I don't mind ooooo
No I don't mind

Said I don't mind I don't I don't mind. No I don't mind
I don't mind I don't I don't mind. No I don't mind
I don't mind I don't I don't mind. Oooo. No I don't mind
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi