Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Skillz Feat Dj Creep - Bone Veq Per Mu

Shko poshtë

Skillz Feat Dj Creep - Bone Veq Per Mu

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:04 am

Artisti: Skillz Feat Dj Creep

Titulli i kenges: Bone Veq Per Mu

Fjalekyce: Skillz Feat Dj Creep Bone Veq Per Mu

Teksti i kenges:


Refreni:
I'ma shake it shake it
e boj une veq per ty

B-b-b-b-b-b-b-bone veq per mu
b-b-b-b-b-b-b qashtu qysh une du
e boj une veq pper ty


Ledri :
Vi e parkoj kerin tem une midis qytetit
krejt em njohin thojn Uu paska dal edhe Ledri
Se se se se se sonte une nuk jom vet
pom pelqen se permas e paske si .
Shake it , shake it , move it , move it
kejt kena mi qu prej gjumit
menihere mbonem mu me ik prej ktuhit
mos ta nin veq Do it , do it
dridhe qysh kom qef e din Blaww
sa per inspirim
spo folim bonja vetes silent edhe trupin le nVibrim
Percjellem nFlow , qa boj une me fjal
ti me both me bo
derisa dalim prej kontrolle nuk munim mu nal mo
nese nuk t'nxen gjumi une t'nxo.

Visari :
Cingerr cingerr telefoni oo ka t'bon ty zemer zemer
spe din kush pot thirr pot del Private jo me emer
Jom stili underground , ye JO si une ska mo
mpelqen 1 femer nese nTrup si bomb o
pak me prek me eksplodu BUM
Qato jon veq per mu , qato une shum i du
thobt qe slypin SLAP une jau jep RRAP TA TA TAP
kur t'percjelli me muzik , une ju thom thob me teknik
posht e nalt tu livrit
majt e djath tu e perserit
mu meren met kur jom i pit
snalet prej nates en dit
qatyne une ju thom : jeni thob me teknik
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi