Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bohemi Feat Blazer - Rri Ma Qet

Shko poshtë

Bohemi Feat Blazer - Rri Ma Qet

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:06 am

hahahahahahaahha noizzzy blezzz bohemi otr jeee aaaaa qi otr prrrrr ata po thojn kete loj sun e bojm naaaaa te rri ma qet rri ma qet tata po thonj kete loj sune bojm na ti rri me qet rrii ma qet
le qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet e qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet

se na bojm hit ne nashta sdum me bo hit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi