Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kobra Aka Helmusi - Jetesa Nhorror

Shko poshtë

Kobra Aka Helmusi - Jetesa Nhorror

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:07 am
Teksti i kenges:


Yeh Yeah E Nala mendjen pak 1 revole ner jastak e pash 1 ander tu mu afru me thik 1 plak u qova dekshem dekshem e mora at revole dola njonit plum qe shitke bole andra per pak mdul osta veq pak ma ndryshe njonit thik ja futa nbark qe rike me 1 qyshe Tu hec neper kto rim gati pantollat mu desh ja di atij reper kush karin nuk ka kesh.
E per to rim Retum Nkrah 1 lugat ja lypa shkrepsen dikuj u tutke me mu afru ngat Per me te hec marjuhanen dreqi dojke kena mledhje dy shok tmi hajshin sapuna tu ba gati me bo vjedhje e qa karin tem gjaku ish tu rjedh kishin ndor 1 dollar qe ne shpi e kishin vjedh qeshtu me njerz te nats ma zi se kanibala me dreqin bashkpunim ti thon vetit jena krala .

Refreni 2x
Tupanat Bin qyqet knojn dreqit thojn egzikutojn deportojn nvena lojen ta msojn e nuk pshtojn kur ata gjin te flakt se ki pas nje jaran ishalla te pshton prej nafaks.

Qellimi so shpetimi qellimi esht kerkimi i ksaj qe jetojn me do gjinj prej tymi qe doken si hija svyn trimnia as alltija gjaku tu pie si supa pertej fjalve tmia . E Din lirin ata qe keshen e tash zhduken naten e pin gjakun e un diten e ha bukken e prap nata lidhin informata se kur ka ushqim per ta me pre njerz me sopata.
Tingllon horoski ska fjal metaforski krejt jon drejt real sikur loj futbollski nuk esht film dreqni ka edhe nvend tim e di qe mdojn sakatojn kur tjom nqarkullim me ta
e Krah per kra me ta si nver e nbor ushton 1 ulerim dikujt ja kputen at dor e sa per tok e kerre tmir femna pare e zinxhir cdo gjo nshtetin tlir kushton shtrejt weq 1 bir e tjert na majn diten kur krejt ju kalon dikush qe na kqyr meniher thika e shpon kahiher kufitet lindin midis nesh dikush ntripa te droges ta fut plum mos u kesh ska aty unlesh krejt jena un lesha tmallkum prej gjithkujt injoron si ta tesha

Refreni 2x
Tupanat Bin qyqet knojn dreqit thojn egzikutojn deportojn nvena lojen ta msojn e nuk pshtojn kur ata gjin te flakt se ki pas nje jaran ishalla te pshton prej nafaks.
by brb
49 vezhgime te kesaj faqe!
Vleresoni kete kenge
Asnje koment.
Kendi i Reklamave
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi