Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kastro Zizo dashurohet me nje italiane

Shko poshtë

Kastro Zizo dashurohet me nje italiane

Mesazh nga besa krasniqi prej Mon Aug 09, 2010 7:17 am

Klevis Bega i njohur në muzikë si Kastro, duket se ka nisur një jetë të re shpirtërore, pak muaj pas divorcit të zhurmshëm. Miq të tij në Kosovë, ku ai po jeton këto kohë kanë treguar se tashmë Kastro ka krijuar një lidhje të re me një vajzë italiane, që s’është në botën e muzikës, pasi është me profesion arkeologe. Vajza quhet Maria Giovana, është 31 vjeçe, një eksperiencë e bukur kjo për Kastron 26-vjeçar, duke shijuar një lidhje me një vajzë të më madhe, një tendencë e përhapur vitet e fundit dhe botën e showbiz-it. Aktualisht ajo punon në radion BBC, ku merret me dokumentare dhe sapo i ka bërë Kastros një ftesë për në Tokio (Japoni), një udhëtim tjetër i saj për shkak të punës. Ata janë njohur 2 muaj më parë në Sarajevë gjatë udhëtimit të Kastros me stafin e Rtv21, ku ai punon si regjisor në programacion, ndërsa Maria ndodhej në një konferencë për arkeologjinë. Vendlindja e vajzës është Roma, por ka qenë edhe në Kosovë muajin e fundit ku është parë të shoqërohet me Kastron. Thuhet se kjo lidhje lindi si një shaka mes tyre, por shumë shpejt u bë serioze sa madje kanë menduar për një udhëtim drejt Tiranës, dhe mbase dhe për martesë. Gjithsesi është ende herët për të celebruar këtë lidhje në largësi, që s’dihet si do shkojë më tej, pasi Maria udhëton shumë nëpër botë. Nuk dihet nëse kjo lidhje do të ndryshojë planin e Kastros për t’u zhvendosur në Suedi. Sipas miqve të tij,ai po mendon që të rikthehet në Tiranë për pak kohë. Gjithsesi çdo gjë varet nga projektet e tij artistike. Për momentin po punon për realizimin e një kënge në duet me Bleron. Pak ditë më parë ai e ka promovuar në një nga lokalet e natës në Prishtinë klipin me të ri me titull “Mutherfucker”, një këngë e realizuar në bashkëpunim me; Lil Samy, Mc Kresha, Genz, Etno Engjujt dhe Dr.Mic. Kënga ishte e stilit “hip-hop club”, dhe secili nga këngëtarët shan një person të caktuar. Për sa i përket divorcit të tij, gjithçka është në proces gjyqësor, dhe Kastro përfaqësohet vetëm nga avokati duke mos pranuar të jetë vetë prezent në seancat gjyqësore për zgjidhjen e martesës.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kastro Zizo dashurohet me nje italiane

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 5:33 am

fLM Per InforMim BeSsa
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kastro Zizo dashurohet me nje italiane

Mesazh nga Oti prej Mon Aug 16, 2010 8:52 am

flm besa
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kastro Zizo dashurohet me nje italiane

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi