Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hi te gjithve (a).

Shko poshtë

Hi te gjithve (a).

Mesazh nga BeLti prej Mon Aug 09, 2010 12:13 pm

Pershendetje! (a)

Quhem Albert, Nga Mitrovica, jetoj ne Mitrovice..
Ishalla kalojm mire ne kete forum.. Very Happy
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 12:50 pm

mir se vjen albert
edhe uen shpresoj tja kalojm sa ma bukur se bashku
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga BeLti prej Tue Aug 10, 2010 9:02 am

Faleminderit mire se te gjeta. coolthumb
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 10, 2010 12:25 pm

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe BeLti uroj qëndrim këndshëm..

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 10, 2010 1:27 pm

mir se vjen bleti
shpresoj tja kalosh sa ma bukur...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:41 am

Mir se vjen
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:54 am

BeLti mir se vjen ne forumin deqani-ks
kalofsh qaste te kenshme ne shoqeri me ne
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Aug 11, 2010 8:26 am

bleti mir se vjen
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga Luani-N prej Wed Aug 11, 2010 8:29 am

bleti mir se vjen ne shoqrin deqani-ks
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:43 pm

mr se vjen ne mesin ton
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi te gjithve (a).

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi