Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

keni tradhtuar ndonjehere partnerin? ju ka pelqyer eksperienca?

Shko poshtë

keni tradhtuar ndonjehere partnerin? ju ka pelqyer eksperienca?

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:57 am

Nese do t'ju tradhetonte partneri, a do falnit?


Kohe me pare kam pasur nje eksperience me nje vajze te fejuar. Ishte nga eksperiencat me te bukura, e shkurter, intense dhe pasionale. Mendoj se lidhjet e fshehta jane gjithmone pasionale. Provuam te gjitha gjerat qe ajo kishte turp ti bente me te fejuarin.

Doja te thoja qe nuk kam pasur ndonjehere lidhje serioze per ti dhene mundesine partneres te me tradhtonte, por nese do te ndodhi do ta lija kucken ne vend.
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi