Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Shko poshtë

Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 6:00 pm

Ne ket tem do tju postoj gradat e forumit te cilat varen nga postimet,sjellja dhe thirrja e sa ma shum antarve ne forum...!

Antar 0
Progresi 10% 10
Progresi 20% 20
Progresi 35% 35
Progresi 55% 55
Progresi 75% 75
Progresi 99% 99
Progresi complet 120
Pena e Artë 150
Antar i nderit 200
Princess 350
Vip 500
Moderator 2000
Sup moderato 2500


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Thu Aug 12, 2010 1:07 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga k0bra@123 prej Mon Aug 09, 2010 9:19 pm

flm per ket info stokan te kqija
avatar
k0bra@123
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:57 am

flm admin per info ska rendsi per mu grada rrespekt
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:13 am

thnx man...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:33 pm

flm shum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 15, 2010 1:34 pm

nthg...lenti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Linddii prej Sat Aug 13, 2011 3:39 pm

Skoka edhe keq Razz
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gradat e forumit `Deqani-Ks`

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi