Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Microsoft Office 2010 Blue Edition and 2007 Blue Edition

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

09082010

Mesazh 

Microsoft Office 2010 Blue Edition and 2007 Blue Edition


Microsoft Office 2010 Blue Edition and 2007 Blue Edition


Microsoft Office 2010 Blue Edition and 2007 Blue Edition offers powerful new ways to deliver the best work - whether youre at work, at home or in school - the computers web browser, or smartphone. Engage your audiences attention and provide them with their ideas with enhanced tools.
The structure includes:
Microsoft Word 2010 & 2007
Microsoft Excel 2010 & 2007
Microsoft Outlook 2010 & 2007
Microsoft PowerPoint 2010 & 2007
Microsoft OneNote 2010 & 2007
Microsoft Access 2010 & 2007
Microsoft InfoPath 2010 & 2007
Microsoft Publisher 2010 & 2007
Microsoft Project 2010 & 2007
Microsoft SharePoint Designer 2010 & 2007
Microsoft SharePoint Workspace 2010 & 2007
Microsoft Visio 2010 & 2007

System requirements:
Processor: 2.5 GHz.
RAM: 2 GB recommended (minimum 1 GB).
Hard drive: depends on the parameters set

Year: 2010
Version:
Microsoft Office 2010 Blue Edition and 2007 Blue Edition
Developer: Microsoft
Platform: PC x86/x64
Tablet: Not required


Dowload Links

Blue 2007:

http://www.fileserve.com/file/nVEkmQf
http://www.fileserve.com/file/bsZzt7Q
http://www.fileserve.com/file/HfDCJeq
http://www.fileserve.com/file/NQRnEaA
http://www.fileserve.com/file/E8E5wQx

Blue 2010:

http://www.fileserve.com/file/xd92WmU
http://www.fileserve.com/file/JsksXqn
http://www.fileserve.com/file/mj8e3nA
http://www.fileserve.com/file/HaGPYc7
http://www.fileserve.com/file/m65MAsS
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi