Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ghost Windows XP Professional SP3 2010 + Auto Driver

Shko poshtë

09082010

Mesazh 

Ghost Windows XP Professional SP3 2010 + Auto Driver


Ghost Windows XP Professional SP3 2010 + Auto Driver (SkyDrivers V10.7) | 1.16 Gb

Windows XP is an operating system produced by Microsoft® for use on personal computers, including home and business desktops, laptops, and media centers. It was released in 2001. The name "XP" is short for "eXPerience". Windows XP is the most widely used operating system in the world with a 61.6% market share, having peaked at 76.1% in January 2007. It's a student edition released by Microsoft for supporting multi-volume licensing and thus no need to crack. 100 % WGA genuine.

Softwarez additions:
- Windows XP Professional SP3 Update July 2010 Activated
- Office 2003 SP3 (PowerPoint,Word, Excel,Outlook,Access)
- Foxit
- WinRAR
- IE 8
- Mozilla Firefox
- Media Player 11+FlashPlay 10(IE&Firefox)+WmpfirefoxPlugi n
- K-Lite_Codec_Pack_610_Full
- TuneUp Utilities 2009
- ccsetup233
- Yahoo! Messenger 10.0.0.1270
- SkyDrivers_V10.7
- USB Disk Security

Homepage: http://www.microsoft.com/windows/windows-xp/default.aspx

Download link:
fileserve.com/list/cfHCwJE
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi