Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Windows Xp 7 Genius Edition 2010 (Style Win 7 new version)

Shko poshtë

09082010

Mesazh 

Windows Xp 7 Genius Edition 2010 (Style Win 7 new version)


Windows Xp 7 Genius Edition 2010 (Style Win 7 new version) | 660 MB

Get the Power !! This is the time of Windows XP 7 Genius Edition 2010 !!
This windows based on Windows XP SP3 Professional x86 Original Fully Activated (NO Crack or Serial Need) . It customized to be like Windows 7 exactly in features and appearance, It very Stable, Fast, Safe, accept updates from microsoft and beautiful . This windows meet all the needs of the users because it containing alot of full latest programs and combination between the beautiful appearance and the high performance.

All Microsoft Windows hotfixes and Security Update
Windows Media Player 11 With latest Updates
Internet Explorer 8 With Latest Updates
DirectX for Windows XP SP3 June 2010 Update
All Sata Drivers
All Microsoft NET Frameworkfrom 1.1 untill 4 with latest updates
Adobe Flash Player with latest updates
MSXML 4.0 SP3 With latest Updates
Microsoft & Windows Update
Malicious Software Removal Tool v3.8
Windows Genuine Advantage Validation
AIO Cursors Pack
New Wallpapers & Sounds
Magic codec pack & Winrar 993 final
New CPL for Control panel
Silverlight With latest Updates
All Microsoft Visual C++ Runtimes Untill 2010

Software:
Aimp 261 Build 570
Foxit Reader final Build
Hyper Window Tools
Nero Micro 8.3.6 Lite
Vista Drive Icon
PowerShell XP 3.01
CCleaner 2010 Styler 7
Tune Up 2010 Build 4200
Ultra Iso 9.3.6
Windows7 Sidebar .. 512 Ram WindowBlinds .. 512 Ram - 32 Bit VGA
Internet Download Manager 5.19.B3
Windows Live messenger
Yahoo Messenger
Java 6 Update 20
Opera 10.54
Firefox 3.6.3

Min.ReQ.
Processor : 1G
HDD : 5 GB
Ram : 256
VGA : 32 Bit

Download link:
fileserve.com/list/yU7K4kf
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi