Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dell Windows XP Pro Install Disk [links updated]

Shko poshtë

09082010

Mesazh 

Dell Windows XP Pro Install Disk [links updated]


Dell Windows XP Pro Install Disk

The Dell install disk for windows XP. Works on any computer. Trust me. I tried it on my acer. Needs a verification code, but is easily cracked.

a Windows XP cracker, for after install: hotfile.com XP_Crack.rar.html

Use HJSPLIt to join files


Links DOwnload:

fileserve.com uCFfRjv
fileserve.com GkfQVB8
fileserve.com gERCK8n
fileserve.com dPQVbP9
fileserve.com suJm5AR
fileserve.com M78WCXy
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi