Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vajza nga gjakova mundohet te bej strip , por do nje ore te heqi xhinkset lol

Shko poshtë

Vajza nga gjakova mundohet te bej strip , por do nje ore te heqi xhinkset lol

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:58 am

avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vajza nga gjakova mundohet te bej strip , por do nje ore te heqi xhinkset lol

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 11:25 pm

hhahhahha
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vajza nga gjakova mundohet te bej strip , por do nje ore te heqi xhinkset lol

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 10:22 pm

hahahha flm
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vajza nga gjakova mundohet te bej strip , por do nje ore te heqi xhinkset lol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi